Malý rodinný rezort v srdci Slovenska. Pre nás je Liptovský Dvor domovom, kde vyrastajú naše dve malé deti a snažíme sa poskytnúť pocit domova aj našim hosťom. Či už je to ubytovanie v útulnej a priestrannej dreveničke alebo priateľský a ústretový personál, ktorý je denno-denne cvičený našimi dvoma chlapcami 🙂

Náš rodinný hotelík so všetkými jeho zariadeniami sa nachádza uprostred malebnej prírody v Jánskej doline v Liptovskom Jáne. Je tu veľmi veľa možností ako pripraviť Vašej rodine nezabudnuteľné chvíle. Tešíme sa na stretnutie u nás. Veríme, že keď vyskúšate, neoľutujete a stanete sa jedným z našich pravidelných hostí, ktorí si prichádzajú vychutnať čaro Liptova v každom ročnom období. Posielame pozdrav z Liptova, Richard a Jana

Ubytovanie

Hotel**** Liptovský Dvor pozostáva z 15 samostatných dreveníc – apartmánov, ktoré vytvárajú rozprávkovú dedinku spolu s reštauráciou, recepciou, lobby barom a relax centrom. Drevenice sú postavené v štýle typickej liptovskej architektúry. V každej dreveničke sú pre Vás k dispozícii 4 pevné lôžka a 2 prístelky – z toho vyplýva celková kapacita hotela 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. To čo u konkurencie zaplatíte za DVOJLôŽKOVÚ IZBU, ZA TO MÁTE U NÁS CELÚ DREVENIČKU! EŠTE LEPŠIE AKO DELUXE APARTMÁN 🙂

Každá drevenica je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza komfortná obývacia miestnosť s krbom, kuchynský kútik, ktorý nie je uspôsobený na varenie, kúpeľňa so sociálnym zariadením a “komora”. Na poschodí Vás očaria dve útulné spálne a pohodlie dopĺňa ďalšia kúpeľňa.

Vkusne a štýlovo zariadený interiér dreveníc dopĺňa TV/SAT, trezor a minibar.

Room service zabezpečí krásne prestretý stôl s vynikajúcou večerou pri sviečkach priamo “u Vás doma” – vo Vašej chalúpke a navodí pravú romantickú atmosféru.

Ak si chcete na chvíľku oddýchnuť od džavotu Vašich milovaných detičiek alebo tie zatúžili po spoločnosti rovesníkov, riešením je detský kútik s animačným programom a množstvom hier.

Reštaurácia

Spokojní, po celom dni príjemne unavení určite radi zasadnete k pestro prestretým stolom hotelovej reštaurácie, kde pre Vás náš šéfkuchár Peter Bracho pripravil chutné domáce jedlá z kvalitných surovín od lokálnych producentov.

Príjemné posedenie s priateľmi pri hudbe je možné v priestoroch lobby baru hotela. Jeho súčasťou je aj krb, ktorý v zimných mesiacoch vhodne dopĺňa rodinnú a pohodovú atmosféru hotela. Zo širokého výberu nápojov, kvalitných domácich a svetových vín Vám rád pomôže vybrať vždy ochotný personál.

Kapacita hotelovej reštaurácie je 80 osôb.

Zážitkové raňajky sú podávané formou švédskych stolov v čase od 7.30 do 10.00 h. Reštaurácia je otvorená denne od 12:00 do 21:00 hod.

Vynikajúce špeciality našej kuchyne môžu ochutnať tak hoteloví ako aj nehoteloví hostia.

Relax centrum / Šport

Regeneráciu síl si po náročnom dni či celodennej túre môžete doplniť návštevou nášho relax centra. K dispozícii Vám je hotelový bazén s protiprúdom, perličkový kúpeľ, suchá a parná sauna. Pre romantikov nakúrime vonkajšiu drevenú kaďu pri potoku Štiavnica.

Masáže a zábaly

Liečivé prírodné účinky sú základom filozofie nášho Relax Centra. Vychutnajte si ošetrenia, ktoré využívajú múdrosť prírody. Zážitok, pri ktorom Vaše telo ozdravíte a navrátite mu stratenú rovnováhu, určite oceníte. Náša obľúbená masérka Dáška Vám odporučí tú najvhodnejšiu masáž alebo zábal.

Pre aktívnych dovolenkárov

Ponúkame možnosť využitia tenisového kurtu, squashovej haly a posilňovne. Zapožičiame Vám horské bicykle alebo in-line korčule, tenisové, squashové, ping-pongové a bedmitnové rakety.

Jánska dolina ponúka množstvo turistických trás vhodných na prechádzky, výlety a cyklotúry. V prípade záujmu o náročnejšiu vysokohorskú turistiku Vám zabezpečíme profesionálneho sprievodcu.

Počas zimnej sezóny využite skvelé podmienky v jednom z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Chopok Jasná s upraveným povrchom nielen pre náročných, ale aj pre začiatočníkov a deti.

Skvelým doplnkom počas zimnej sezóny je klzisko priamo v areáli hotela, na ktorom si môžete zahrať hokej, alebo len tak zakorčuľovať aj pri umelom osvetlení.

Aktivity

V roku 1991 bol Liptovský Ján vyhlásený ako pamiatková zóna s 20 objektmi a Jánska dolina v roku 1998 ako kúpeľné miesto. Jánska dolina patrí medzi poklady Nízkych Tatier. Mimoriadnu pozornosť si zasluhuje prírodná rezervácia Ohnište, Ďumbier, Stanišovská jaskyňa, jaskyňa Záskočie a Starý hrad, vyvieračka a ponor Štiavnice, rastlinstvo a živočíšstvo pôvabnej doliny.

Liptovský Ján vzhľadom ku svojej polohe a prírodným podmienkam má ideálne podmienky pre miestne výlety do blízkeho alebo vzdialenejšieho okolia. Častým cieľom prechádzok býva vrch Hrádok, Svätojánske múzeum, či náučný chodník na “kyslú vodu”.

Ohodnoťte nás a napíšte recenziu

Vaše hodnotenie tohto záznamu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prehľadávať

Ideálna recenzia má dĺžku aspoň 140 znakov

Váš záujem bol úspešne odoslaný.

  • € € €

Claim This Listing

september, 2021

17

piatok

DAY OFF

August 26,2019

  • Tuesday
  • 9:00am - 10:00am
  • dovolenkar
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.

september, 2021

17

piatok

DAY OFF

August 26,2019

  • Tuesday
  • 9:00am - 10:00am
  • dovolenkar
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.