Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla sa nachádza v čarovnom prostredí na južnom Slovensku. Stretáva sa tu luxus a tradícia. Postaráme sa o to, aby sme Vás a vašu rodinu rozmaznali počas pobytu u nás.

 • Neobmedzený prístup k bazénu, fitnes centru
 • Animačný program pre deti, detské ihrisko
 • Hotelové kino s rozprávkami
 • Koktejly · Zmrzlina · Piknik
 • Prechádzky v parku · Joga hodiny
 • Tenis ·  Bicykle ·  Zvieracia ZOO · Jazda na koni
 • Ochutnávka vína · Večera so živou hudbou

Priestory hotela, jeho izby a apartmány sú pozoruhodné vďaka prvotriednemu, luxusnému štýlu, mimoriadnemu vkusu a materiálom, ktoré boli použité na obnovu, renováciu a uvážené zariaďovanie. Toto dokonalé miesto oddychu, nachádzajúce sa v prostredí čarokrásneho parku a záhrad ponúka náročným hosťom výborný gastronomický koncept, výber športových a kultúrnych aktivít a v neposlednom rade skvelé možnosti oddychu v priestoroch kúpeľov kaštieľa. Prežite dobrodružný deň jazdou na našich koňoch naprieč očarujúcimi vinicami kaštieľa, užite si rybačku na jazerách kaštieľa alebo si jednoducho zahrajte tenis! Po vyčerpávajúcom dni alebo hoci aj po celodennom oddychu, máte možnosť vychutnať si naše kúpele a ožiť spôsobom, aký Vám vyhovuje: sauna, fitnes, masáže alebo relax vo vonkajšom bazéne s oslnivým výhľadom.  

Superior izba

Elegancia Superior izby vypovedá o prvotriednom vkuse dizajnéra. V priestore Superior izby sa nachádza vlastná kúpeľňa vykladaná mramorom s vaňou, sprchou a toaletou, pripojením na internet, telefónom, televíziou s množstvom programov, samozrejmosťou je tiež minibar, trezor a písací stôl. Spite ako v bavlnke na kvalitnom matraci v izbe na poschodí kaštieľa.

Vybavenie izby: Výhľad na ulicu / výhľad do dvora, sprcha alebo vaňa, WC, trezor, telefón, TV, minibar
Veľkosť miestnosti: cca 28 m²
Cena od 145 € / izba / 1 noc

Junior apartmán

Zažite súkromie a komfort v jednom z našich exkluzívnych Junior apartmánov. Užite si vo dvojici alebo s rodinou spálňu prepojenú s obývacou miestnosťou. Nezabúdame ani na páry s deťmi, Vaše deti priestrannosť tohto apartmánu určite ocenia! V luxusnej kúpeľni je potrebné vybavenie, aby ste sa cítili ako doma.

Vybavenie izby: Sprcha/vaňa, WC, trezor, telefón, minibar.
Veľkosť miestnosti: cca 50 m²
Cena: od 165 € / izba / 1 noc

Deluxe izba

Ak Vás fascinujú priestory, ktoré dýchajú históriou a túžili by ste sa vrátiť aspoň na jeden deň do minulosti a vyskúšať si život veľkomožných pánov a paní, vyberte si naše Deluxe izby s historickou noblesou a snívajte ako panstvo storočia pred Vami! V Château Béla Vám ponúkame izby umiestnené na prízemí i poschodí v dvoch krídlach kaštieľa.

Vybavenie izby: Výhľad na ulicu / výhľad do dvora, sprcha a vaňa, WC, trezor, telefón, TV, minibar.
Veľkosť miestnosti: cca 42 m²
Cena: od 160 € / izba / 1 noc

Deluxe izba – s výhľadom na park

Ubytovanie s podmanivým výhľadom na park kaštieľa Château Béla. Pre Vaše pohodlie sme nezabudli ani na najmenšie detaily. Po príjemnom dni si môžete oddýchnuť vo vani, po ktorej oceníte naše mäkučké župany. V Château Béla Vám ponúkame tieto izby umiestnené na prízemí, aj na poschodí. Podmanivý výhľad do záhrad kaštieľa je zaručený!

Vybavenie izby: Výhľad na park, klimatizácia, sprcha a vaňa, WC, trezor, telefón, minibar, klimatizácia.
Veľkosť miestnosti: cca 42 m²
Cena: od 165 € / izba / 1 noc

Aktivity pre ubytovaných hostí:
Sauna, Parný kúpeľ, Fitness centrum, Masáže, Vonkajší bazén, Snookrový stôl, Stolný futbal, Tenis, Segway, Gril.

Internet:
Bezplatné WiFi je k dispozícii vo všetkých priestoroch.

Gurmánsky zážitok

Domáce a regionálne výrobky, medzinárodná úroveň. V našej exkluzívnej reštaurácii Baldacci ponúkame hosťom vlastné, regionálne a čerstvé produkty, divinu, zeleninu a bylinky z vlastnej záhradky a skvelé vína z našich viníc, ktoré sú na Slovensku uznávané ako najlepšie ročníky a druhy. Kuchyňa tvorí z gastronomických priestorov kaštieľa unikátnu destináciu pre tých najnáročnejších gurmánov. V ponuke je vynikajúce a la carte menu, špeciálne sezónne menu a taktiež bohatý výber jedál z hovädzieho mäsa.

Lokalita

Château Béla sa nachádza v malebnej dedinke Belá na južnom Slovensku, neďaleko hraníc s Maďarskom. Belá sa nachádza iba 10 km od mesta Štúrovo a stredovekého mesta Esztergom (Maďarsko). Najbližšie letiská sú Budapešť (90 km), Bratislava (130 km) a Viedeň (190 km).

Tešíme sa na Vás! 🙂

Ohodnoťte nás a napíšte recenziu

Vaše hodnotenie tohto záznamu

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prehľadávať

Ideálna recenzia má dĺžku aspoň 140 znakov

Váš záujem bol úspešne odoslaný.

 • € € €

Claim This Listing

jún, 2022

25

sobota

DAY OFF

August 26,2019

 • Tuesday
 • 9:00am - 10:00am
 • dovolenkar
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.

jún, 2022

25

sobota

DAY OFF

August 26,2019

 • Tuesday
 • 9:00am - 10:00am
 • dovolenkar
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.